logologo2_03 logo2_05

ic ant

SP2GPC

Zdzisław Gryń
84-219 Rozłazino
Ul. Długa 5
Tel: 58 673 84 09

e-mail: sp2gpc@wp.pl

Trzecie pokolenie

                                                                Trzecie pokolenie.

To ja i moje wnuki ,  zdjęcie z 2000 roku , aktualnie jestem na emeryturze .

Obecnie ukończyli studia i zasilają kadry naszej rodzinnej firmy , biorą bezpośredni udział w jej rozwijaniu i udoskonalaniu , wprowadzają  najnowocześniejsze  technologie do cyklu produkcyjnego , które ułatwiają pracę podnoszą jakość wytwarzanych wyrobów i usług , dbają o ekologię   .

Nasza rodzinna firma nie ma nic wspólnego z moim hobby , stosujemy w niej nowoczesne układy sterowania procesami technologicznymi , które projektuję , nadzoruję i serwisuję z racji znajomości zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej .

 Zezwolenie otrzymałem 27 listopada1972r. Pracę na  pasmach rozpocząłem 30 grudnia1973r. Pierwszą łączność zrobiłem ze stacją SP2CG na CW. Pierwszą łączność na SSB nawiązałem 4 Sierpnia 1974r. na własnej roboty sprzęcie z kolegą SP1GHW    

Radiotechniką interesuję się od dziecka i na stronie pokazuję do czego takie zainteresowanie może człowieka doprowadzić  .

Zdając sobie sprawę jaka wiedza , doświadczenie , zaplecze i środki  są potrzebne do opracowania czegoś nowatorskiego w dzisiejszych czasach , lub  żeby coś udoskonalić w dziedzinie technik pomiarowych w radiotechnice , nie podaję przepisów na robienie mierników bo to byłaby niejednokrotnie niedźwiedzia przysługa , postanowiłem budować najlepiej jak potrafię opracowane przez siebie konstrukcje i w ten sposób pomagać kolegom i zająć się czymś pożytecznym na emeryturze , tym co jest moją pasją .

Jednocześnie chciałem poinformować że prezentowane na tej stronie urządzenia są to moje własne projekty i  konstrukcje amatorskie ,  wykonane i sprawdzone praktycznie osobiście .  

 

                                                                                                                                                                                              SP2GPC